Doğaltaş Şömineye Hoşgeldiniz

Hakkımızda

DOĞAL TAŞ ŞÖMİNE

Doğal Taş Şömine, 1989 yılında kurulmuş 31 yıllık tecrübe ve deneyime sahip konusunda uzman bir firmadır. Müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmet geniş ürün seçeneğini profesyonelce sunmaktadır. Bölgede başarılı çalışmalarıyla markalaşmış lokomotif pozisyonda, taklit edilmeye çalışılan bir firmadır. İstanbul’da iki Trakya bölgesinde dört adet satış ve üretim & iamalat mağazası, senelik 1.000 e yakın şömine imalatı ve montajı, daha önce satışı yapılmış, şöminelerin bakım hizmetini yapabilecek ekip ve ekipmana sahiptir. Firmamız bünyesinde bulunan müşteri temsilcileri, teknik eleman, monitör ve ustalar ana firma tarafından verilen eğitimlere katılmış kadrolardır.

Image


Vizyonumuz

Büyük çaptaki başarıların arkasında takım ruhu olduğunu biliyoruz.Firmamızda tüm çalışanlara önem ve değer vererek, bu ruhu canlı tutmaya devam edeceğiz. Müşterimiz ile, esas olan ilişkinin satıştan sonra başladığı bilinci ile hareket ederek montaj-servis gibi faktörleri ön planda tuttuk. Dostlarımız bizi bu anlayışımız ile çok sevdi, devam edeceğiz.

Misyonumuz

Karadüzen süregelen şömine bilgisizliğine hiç aldırmadan ileri düzeyde bilgi ve teknolojinin takipçisi olduk. Biz bu yolda ilerlemekten asla vazgeçmeyeceğiz. Tüm güzelliklerin ince detaylarda gizli olduğunu bilerek, en ufak ayrıntıyı çok ama çok önemsedik. Bu takıntılarımızdan çok memnunuz.